+48 600 928 817

+48 691 373 992

 

 

Wieloletnie doświadczenie

Prowadzimy sprzedaż kamieni ogrodowych od roku 2006, sukcesywnie poszerzając

naszą ofertę. Bogaty asortyment i różnorodność materiału jakim jest kamień naturalny przyciągają do nas klientów z całej Polski. Nasza oferta dostosowana jest dla klientów indywidualnych, projektantów oraz inwestorów.

 

Kamień elewacyjny i ogrodowy

To nasza specjalność, sprowadzamy kamienie z zagranicy, często egzotyczne i niezwykle barwne. W sprzedaży są także kamienie polskie. Każdy znajdzie tu coś dla swojego ogrodu.

 

Indywidualizacja zamówień

Przyjmujemy zlecenia na kamienie o dowolnych kształtach np. abstrakcyjne czy klasyczne. Zakładając ogród warto pomyśleć o umieszczeniu takich elementów krajobrazu.

 

Transport

Zapewniamy transport na terenie Szczecina i okolic, wysyłamy także do każdego miejsca w Polsce. Wysyłka ze Szczecina lub prosto z kopalni. Szybko i bezpiecznie. Koszt dostawy kurierem, jednej tony to 123 zł brutto. W przypadku większych dostaw prosimy o kontakt w sprawie indywidualnej wyceny.

 

Jakość w dobrej cenie

Dbamy o to, aby wysoka jakość nie zawsze oznaczała wysoką cenę. Często są u nas promocje i wyprzedaże. Łatwo kupisz u nas to co u innych trudno dostać!

 

Najlepsi dostawcy

Wybieramy tylko tych dostawców i producentów, którzy stawiają nie tylko na jakość produktu, ale też i jakość obsługi. Ważne jest czy zlecenie wykonują zgodnie z ustaleniami i terminowo. Jakość zobowiązuje!

 

Nasi odbiorcy i produkty

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną kamieni ogrodowych, dekoracji z kamienia, fontann ogrodowych, kostki, kruszyw, palisad, ław i stołów cenionych producentów. Tak wielki wybór w jednym sklepie!

 

Eldas bis S.C.

Błażej i Miłosz Chudyk

Al.Bohaterów Warszawy 37

70-340 Szczecin

(centrum Szczecina

za halą Węglobudu)

 

Godziny otwarcia:

(Listopad-Marzec):

Pon - Pt: 8.00 - 16.00

Sob - Nieczynne

Niedz. Nieczynne

 

kom. 691 373 992 ,

kom. 600 928 817

Email: info@eldasbis.pl

 

NIP 9552165206